Periode Datum  Wedstrijd  Categorie
September
14 of 15 september  Nationale masters clubmeet  Masters
21 september   Vallei deel 1 Veenendaal  Minioren of junioren
28 september  Zuyderzee Masters Circuit deel Kampen  Masters
28 september  Minioren junioren circuit deel 1 Veenendaal  Minioren of junioren
Oktober
5 oktober  Competitie deel 1 Houten Alle groepen
n.n.b. Luxemburg masters open  Masters
13 oktober  H2O deel 1 Vianen  Alle groepen
19 oktober  Heuvelrug 1 Driebergen  Alle groepen
26 oktober  Kikkersprint deel 1 Soest  Alle groepen
26 oktober  Vallei deel 2 Veenendaal  Minioren of junioren
1 26 oktober  Zuyderzee Masters Circuit deel 2 Emmeloord Masters
November
2 november  Competitie deel 2 Amersfoort  Alle groepen
16 en 17 november  Regio korte baan weekend 1 Veenendaal  Selectie (wedstrijden met eisen)
1 17 november Zuyderzee Masters Circuit deel 3 Almere-Poort Masters
23 en 24 november  Regio korte baan weekend 2 Veenendaal  Selectie (wedstrijden met eisen)
n.n.b. Martinez cup Amsterdam  Alle groepen
30 november  Kikkersprint deel 2 Soest  Alle groepen
December
1 december  H2O deel 2 Vianen  Alle groepen
5 t/m 8 december  NJJK korte baan Eindhoven  Selectie (wedstrijden met eisen)
7 december  Vallei deel 3 Veenendaal  Minioren of junioren
13 t/m 15 december   Swimcup Amsterdam 50m  Selectie (wedstrijden met eisen)
14 op 15 december  Nachtmarathon Nieuwegein   
14 december  Minioren junioren circuit deel 2 Soest  Minioren of junioren
20 t/m 22 december  ONK korte baan Tilburg  Selectie (wedstrijden met eisen)
2 21 december Zuyderzee Masters Circuit deel 4 Lelystad Masters
Januari
2 4 januari Zuyderzee Masters Circuit deel 5 Zwolle Masters
11 januari  Competitie deel 3 Driebergen Alle groepen
18 of 19 januari  Minioren junioren circuit deel 3 Woerden  Minioren of junioren
23 t/m 26 januari  ONMK korte baan  Masters
25 januari  Heuvelrug deel 2 Driebergen  Alle groepen
Februari
1 februari  Kikkersprint deel 3 Soest  Alle groepen
1 februari  Vallei deel 4 Veenendaal  Minioren of junioren
2 8 februari Zuyderzee Masters Circuit deel 6 Heerenveen Masters
15 februari  NK studenten   
16 februari  H2O deel 3 Vianen  Alle groepen
29 februari  Ijssalon Bemer kikkerwedstrijd Soest  Alle groepen
Maart
7 maart   Heuvelrug deel 3  Alle groepen
n.n.b. Speedo Challenge Amsterdam Alle groepen
14 maart  Competitie deel 4 Zeist  Alle groepen
22 maart  H2O deel 4 Vianen  Alle groepen
3 22 of 29 maart Zuyderzee Masters Circuit deel 7 Amersfoort Masters
28 maart  Minioren junioren circuit deel 4 Utrecht?  Minioren of junioren
April
3 t/m 5 april  Swimcup en Ranomi cup den Haag   Selectie (wedstrijden met eisen)
3   4 april  Vallei deel 5 Veenendaal  Minioren of junioren
9 t/m 12 april  Swimcup Eindhoven en NK 5km  Selectie (wedstrijden met eisen)
11 april  Paastournooi Soest  Alle groepen
18 april  Heuvelrug deel 4 Driebergen  Alle groepen
3 19 april Zuyderzee Masters Circuit deel 8 Alkmaar Masters
30 april t/m 3 mei  ONMK lange baan  Masters
Mei
9 of 10 mei  Minioren junioren circuit deel 5 De Meern?  Minioren of junioren
16 en 17 mei   Regio lange baan weekend 1 Amersfoort Selectie (wedstrijden met eisen)
23 en 24 mei  Regio lange baan weekend 2 Amersfoort  Selectie (wedstrijden met eisen)
29 t/m 31 mei  Neheim   
Juni
6 en 7 juni  Regio minioren finales Veenendaal  Minioren of junioren
11 t/m 14 juni  NJJK lange baan  Selectie (wedstrijden met eisen)
13 juni  Vallei deel 6 Veenendaal  Minioren of junioren
14 juni  H2O Vianen  Alle groepen
19 t/m 21 juni  ONK lange baan   Selectie (wedstrijden met eisen)
28 juni?  Speedo jaargang finales lange baan Dordrecht?  Selectie (wedstrijden met eisen)
n.n.b. Speedo fast water meet Amsterdam  Alle groepen
Juli
4 Begin juli Netherlands invitational Eindhoven Alle groepen
Copyright © 2019. All Rights Reserved.